فلزیاب نقطه زن فرانسوی MI-6

فلزیاب نقطه زن فرانسوی MI-6 

سلام دوستان خسته نباشید در این مطلب از سایت متال دتکتور با ما همراه باشید 

 واقع در شهر Tolosan فرانسه یکی از نوآور ترین شرکت های تولید فلزیاب خارجی میباشد و طیف وسیعی از فلزیاب ها و گنج یاب ها را تولید میکند.فلزیاب های تولیدی این شرکت از طراحی بسیار زیبا و دقت بسیار بالایی برخوردار هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا فلزیاب   MI-6  به شما معرفی نماییم.

 

 

فلزیاب های نقطه زن دارای فلسفه ای جدا از دیگر فلزیاب ها میباشند شاید شما پیش خود فکر کنید من کخ یک فلزیاب دارم داشتن یک فلزیاب دیگر چه کمکی به من میکند.  خوب  نگران نباشید ما به شما میگوییم که این فلزیاب به شما چه کمکی میکند. به این فکر کنید که شما با فلزیاب خود را مکانی را کشف نموده ای لازم است این را بدانید. که فلزیاب شما هرچقدر هم خوب باشد محل تقریبی هدف را مشخص میکند شما با این فلزیاب نقطه زن میتوانید از حفاری های بیمورد جلوگیری نمایید  که باعث صرفه جویی در زمان شما میشود. در ادامه به شما برخی از قابلیت های این فلزیاب را خواهیم گفت. 

برخی از ویژگی های فلزیاب XP MI-6 :

  • سیگنال صدا مستقیما به دستگاه DEUS منتقل میشود

این فلزیاب خود دارای قابلیت اتصال فلزیاب های xp را دارد به طوری به هنگام در کنار یک دیگر قرار گرفتن  با یک دیگر پیر خواهد شد.

  • دارای سیستم مهار تداخل بین MI-6 و دستگاه فلزیاب DEUS

اگر شما با این فلزیاب  در کنار  اکس پی دئوس  استفاده کنید هیچگونه تداخل فرکانسی نخواهید داشت. راحت میتوانید نقطه زنی خود بپردازید.

  • باطری قابل شارژ Lithium با طول عمر بسیار زیاد

باطری این فلزیاب به طوری است که میتواند تا مدت زیادی به شما شارژ  دهد و تا سال ها هم نیاز به تعویض ندارد

  • ضد آب تا عمق 6 متر

این فلزیاب تا عمق 6 متر میتواند فشار آب تحمل کند. که این ویژگی بسیار تکنولوژی بالایی دارد 

  • 50 سطح حساسیت قابل تنظیم

شما میتوانید حساسیت این فلزیاب به صورت دستی تنظیم کنید که درمکان هایی که نویز زیادی هست بهتر جواب بگیرید.

  • دارای قابلیت بازیابی ( MI-6 خود را پیدا کنید حتی اگر برای هفته ها خاموش شده باشد )

شما اگر فلزیاب خود را گم کنید میتوانید این فلزیاب خیلی راحت پیدا کنید با ستفاده از قابلیت ویژه ای که در این فلزیاب کار رفته 

  • بسیار سبک و ساخته شده از بهترین متریال ها

کیفیت ساخت این فلزیاب  همانطور که در تصویر مشاهده میکنید  بسیار بالا میباشد   و در ساخت این فلزیاب از بهترین مواد اولیه ساخته شده است

 

 

وب با این تفاسیر شما به عنوان گاوشگر حرفه ای  به یک فلزیاب نقطه زن حتما نیاز پیدا خواهید کرد. برای خرید این فلزیاب میتوانید هم اکنون با کارشناسان فلزیاب ما تماس حاصل فرمایید و این فلزیاب را سفارش داده و رایگان درب منزل دریافت نماید.

تلفن تماس :09917579030

 

این مرکز فروش فلزیاب , مرکز فروش گنج یاب , خرید فلزیاب در شیراز و سایر استانها و با سابقه 20 ساله در این زمینه و همچنین در انجام انواع تعمیر فلزیاب , تعمیر گنج یاب , تعمیر کلیه دستگاهها یکی از با سابقه ترین شرکتها می باشد.  . سفارش محصول : 09301211334 

آدرس

ایران - شیراز - تاچارا - خیابان دینکان - آخر دینکان - روبروی منبع آب - جنب کوچه 21

 : 07136374687

info[AT]felezyabco[DOT]ir

 همراه : 09301211334

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00

off canvas menu

-