شرکت کی تی اس الکترونیک

شرکت کی تی اس الکترونیک آلمان

فلزیاب شرکت کی تی اس الکترونیک آلمان

فلزیاب شرکت kts آلمان با داشتن سابقه ی دو دهه فعالیت در زمنیه ساخت فلزیاب و گنجیاب به تولید محصولات می پردازد . و محصولات مونتاژ شده از این شرکت همیشه مورد استقبال افراد زیاد و اپراتور های حرفه ای قرار گرفته است و با استفاده از این تولیدات افراد زیادی به اهداف مورد نظر خود رسیده اند که کشف این اهداف با استفاده از دستگاههای فلزیاب دیگر ممکن نبود . این شرکت در زمینه های امنیتی , صنعتی , تحقیقاتی , تفریحی و … به ساخت فلزیاب اقدام کرده است . با توجه به این مدت فعالیت کم این شرکت امروزه موفق به ساخت فلزیاب ها و آشکار ساز هایی بی نظیر شده است که نظیر آنها در بازار کم است.

و دارای تکنولوژی پیشرفته و جدیدی هستند . شرکت کی تی اس علاوه بر تولید فلزیاب های پالسی دارای طلایاب های تصویری و سه بعدی دقیق و فوق العاده ای نیز است که بسیار مورد استفاده اپراتور ها هستند بخصوص در کشور ایران , بدلیل سازگاری کامل با خاکهای ایران کاملا مناسب برای کاوش در این کشور هستند . از فلزیاب های پالسی و سه بعدی شرکت kts میتوان برای یافتن و کشف انواع فلزات گرانبها , دفینه ها , گنجینه ها و همچنین کشف تونل ها و غارها نیز استفاده کرد . این آشکار ساز ها به گونه ای طراحی شده اند که میتوان آنها را در هر مکان و محیطی بکار برد و با استفاده از آنها به کشف اهداف دست نیافتنی پرداخت . تولیدات شرکت کی تی اس آلمان توسط مهندسان در نقاط و شرایط مختلفی تست و امتحان شده اند و کارایی دقیق خود را در هر محیطی نشان داده اند و این متخصصین و مهندسین همواره در جهت ارتقای کیفیت و تکنولوژی این محصولات تلاش میکنند تا محصولات با کیفیت تری ارائه دهند و رضایت مشتریان خود را جلب کنند . تولیدات شرکت کی تی اس الکترونیک امروزه به کشور های زیادی صادر میشند تا همه ی طرفداران این شرکت موفق به استفاده از این دستگاهها شوند . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09301211334 تماس حاصل فرمائید . 

همچنین برای مشاوره و خرید فلزیاب با شماره های 09301211334  و یا 07136374687 تماس بگیرید . برای مشاوره و خرید طلایاب با شماره های 09301211334  و یا 07136374687 تماس بگیرید .

 

 

                           لوگوی تلگرام فلزیاب                                  

فلزیاب |معرفی انواع فلزیاب

این مرکز فروش فلزیاب , مرکز فروش گنج یاب , خرید فلزیاب در شیراز و سایر استانها و با سابقه 20 ساله در این زمینه و همچنین در انجام انواع تعمیر فلزیاب , تعمیر گنج یاب , تعمیر کلیه دستگاهها یکی از با سابقه ترین شرکتها می باشد.  . سفارش محصول : 09301211334 

آدرس

ایران - شیراز - تاچارا - خیابان دینکان - آخر دینکان - روبروی منبع آب - جنب کوچه 21

 : 07136374687

info[AT]felezyabco[DOT]ir

 همراه : 09301211334

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00

off canvas menu

-