فلزیاب, دستگاه فلزیاب , مقالات طلایاب

تعیین عمق در فلزیاب

تعیین عمق هدف در فلزیاب

تعیین عمق هدف در فلزیاب

آيا فلزياب ها مي توانند ابعاد اهداف را مشخص کنند؟

آيا فلزياب ها مي توانند عمق دفن هدف را آشکار کنند؟

بهترين روش جهت مرئي سازي شيرخط ها و دريچه هاي مدفون چيست؟

آيا با فلزياب مي توان لوله هاي فلزي را آشکار کرد؟

آيا فلزياب ها مي توانند ابعاد اهداف را مشخص کنند؟


در بسياري از موارد استفاده صحيح از دستگاه و تنظيم درست و تجربه ي کارکرد در آشکارسازي با فلزياب موثر است.

در صورتي که عمل اسکن يک محوطه از حداقل دو جهت انجام شود کاربر مي تواند با علامت گذاري ابتداي منطقه شروع آلارم دستگاه و انتهاي آلارم ازچند جهت ، حدود يا شمايي از هدف را که همواره از ابعاد هدف قدري بزرگتر است را بدست آورد.

آيا فلزياب ها مي توانند عمق دفن هدف را آشکار کنند؟
در برخي از سيستم ها ي فلزيابي همانند دستگاه Scorpion محصول این شرکت در صورتي که ابعاد هدف فلزي مورد نظر کاربر مشخص باشد دستگاه فلزياب مي تواند با در اختيار داشتن اطلاعات از پيش تعريف شده عمق تقريبي هدف را ارائه نمايد.

بايد در نظر داشت که ابعاد هدف و عمق هدف دو فاکتور مرتبط با يکديگر هستند و در صورتيکه يکي از اين دو مشخص باشد مي توان ديگري را تخمين زد.

بهترين روش جهت مرئي سازي شيرخط ها و دريچه هاي مدفون چيست؟
جهت مرئي سازي دريچه ها و شير خط ها و مفصل ها ، بهترين روش اينست که ابتدا با استفاده از دستگاه هاي لوله ياب کابل ياب ، مسير خط لوله يا کابل خود را آشکار کنيم و سپس با دستگاه فلزياب بر روي اين مسير حرکت کرده و اهداف را مشخص نماييم.

در صورت در اختيار نداشتن لوله ياب و کابل ياب کاربر مي بايست محوطه ي را به طور کامل جستجو نمايد ، ابتدا با بالاترين حساسيت کل محوطه را اسکن کنيد سپس با حساسيت پايين تر يکبار ديگر اين کار را تکرار کنيد و با توجه به حذف نخاله هاي احتمالي در اسکن دوم و با توجه به ابعاد مشخص شده ي هدف توسط دستگاه ، هدف مورد نظر خود را انتخاب کنيد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09301211334 و 07136374687 تماس حاصل فرمایید .  برای خرید فلزیاب می توانید به خرید فلزیاب مراجعه کنید .
                           لوگوی تلگرام فلزیاب                                  

مقالات فلزیاب

این مرکز فروش فلزیاب , مرکز فروش گنج یاب , خرید فلزیاب در شیراز و سایر استانها و با سابقه 20 ساله در این زمینه و همچنین در انجام انواع تعمیر فلزیاب , تعمیر گنج یاب , تعمیر کلیه دستگاهها یکی از با سابقه ترین شرکتها می باشد.  . سفارش محصول : 09301211334 

آدرس

ایران - شیراز - تاچارا - خیابان دینکان - آخر دینکان - روبروی منبع آب - جنب کوچه 21

 : 07136374687

info[AT]felezyabco[DOT]ir

 همراه : 09301211334

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00

off canvas menu

-