تعیین عمق در فلزیاب

تعیین عمق هدف در فلزیاب

تعیین عمق هدف در فلزیاب

آيا فلزياب ها مي توانند ابعاد اهداف را مشخص کنند؟

آيا فلزياب ها مي توانند عمق دفن هدف را آشکار کنند؟

بهترين روش جهت مرئي سازي شيرخط ها و دريچه هاي مدفون چيست؟

آيا با فلزياب مي توان لوله هاي فلزي را آشکار کرد؟

آيا فلزياب ها مي توانند ابعاد اهداف را مشخص کنند؟


در بسياري از موارد استفاده صحيح از دستگاه و تنظيم درست و تجربه ي کارکرد در آشکارسازي با فلزياب موثر است.

در صورتي که عمل اسکن يک محوطه از حداقل دو جهت انجام شود کاربر مي تواند با علامت گذاري ابتداي منطقه شروع آلارم دستگاه و انتهاي آلارم ازچند جهت ، حدود يا شمايي از هدف را که همواره از ابعاد هدف قدري بزرگتر است را بدست آورد.

آيا فلزياب ها مي توانند عمق دفن هدف را آشکار کنند؟
در برخي از سيستم ها ي فلزيابي همانند دستگاه Scorpion محصول این شرکت در صورتي که ابعاد هدف فلزي مورد نظر کاربر مشخص باشد دستگاه فلزياب مي تواند با در اختيار داشتن اطلاعات از پيش تعريف شده عمق تقريبي هدف را ارائه نمايد.

بايد در نظر داشت که ابعاد هدف و عمق هدف دو فاکتور مرتبط با يکديگر هستند و در صورتيکه يکي از اين دو مشخص باشد مي توان ديگري را تخمين زد.

بهترين روش جهت مرئي سازي شيرخط ها و دريچه هاي مدفون چيست؟
جهت مرئي سازي دريچه ها و شير خط ها و مفصل ها ، بهترين روش اينست که ابتدا با استفاده از دستگاه هاي لوله ياب کابل ياب ، مسير خط لوله يا کابل خود را آشکار کنيم و سپس با دستگاه فلزياب بر روي اين مسير حرکت کرده و اهداف را مشخص نماييم.

در صورت در اختيار نداشتن لوله ياب و کابل ياب کاربر مي بايست محوطه ي را به طور کامل جستجو نمايد ، ابتدا با بالاترين حساسيت کل محوطه را اسکن کنيد سپس با حساسيت پايين تر يکبار ديگر اين کار را تکرار کنيد و با توجه به حذف نخاله هاي احتمالي در اسکن دوم و با توجه به ابعاد مشخص شده ي هدف توسط دستگاه ، هدف مورد نظر خود را انتخاب کنيد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09301211334 و 07136374687 تماس حاصل فرمایید .  برای خرید فلزیاب می توانید به خرید فلزیاب مراجعه کنید .
                           لوگوی تلگرام فلزیاب                                  

مقالات فلزیاب

فلزیاب |معرفی انواع فلزیاب

فلزیاب کلمات مرتبط

 #فلزياب_ياسوج#فلزياب#طلاياب#معدنياب#گنج_ياب#گنجياب#ردياب#شعاع_زن#آنتني#فلزياب_تصويري#فلزياب_بوقي#فلزياب_لوپي#نقطه_زن#فلزياب_ردياب#فروش_طلاياب#فروش_فلزياب#فروش_معدنياب#فروش_گنجياب#ليست_قيمت_فلزياب#قيمت_فلزياب#دستگاه_فلزياب#دستگاه_طلاياب#دستگاه_گنجياب#دستگاه_فلزياب_تصويري#قيمت_دستگاه_فلزياب#گنج_يابي#شاقولي#شاقول#فلزياب_دست#فلزياب_ياسوج_ikpv#فلزياب_ikpv#طلاياب_ikpv#معدنياب_ikpv#گنج_ياب_ikpv#گنجياب_ikpv#ردياب_ikpv#شعاع_زن_ikpv#آنتني_ikpv#فلزياب_تصويري_ikpv#فلزياب_بوقي_ikpv#فلزياب_لوپي_ikpv#نقطه_زن_ikpv#فلزياب_ردياب_ikpv#فروش_طلاياب_ikpv#فروش_فلزياب_ikpv#فروش_معدنياب_ikpv#فروش_گنجياب_ikpv#ليست_قيمت_فلزياب_ikpv#قيمت_فلزياب_ikpv#دستگاه_فلزياب_ikpv#دستگاه_طلاياب_ikpv#دستگاه_گنجياب_ikpv#دستگاه_فلزياب_تصويري_ikpv#قيمت_دستگاه_فلزياب_ikpv#گنج_يابي_ikpv#شاقولي_ikpv#شاقول_ikpv#فلزياب_دست_ikpv#ليست_قيمت_ikpv#ليست_قيمت_طلاياب_ikpv#فلزياب_حرفه_اي_ikpv#دفينه#زيرخاکي#عتيقه #باستان#تاريخي#گنجياب#فلزياب#کوروش_کبير#زيرخاکي#گنجياب#فلزياب #فلزياب#طلاياب#مركز_فروش_فلزياب #فلزياب #فلزيابي #طلاياب#گنجياب #فلزياب_تصويري #طلاياب_تصويري#گنجياب_تصويري #طلايابي#فلزياب_ليزر#دفتر_فروش_فلزياب_تصويري#فلزياب_شيراز #follower#iran#felezyab#talayab #felezyabi#talayabi#ganjyab#felezyab_tasviri

 

این مرکز فروش فلزیاب , مرکز فروش گنج یاب , خرید فلزیاب در شیراز و سایر استانها و با سابقه 20 ساله در این زمینه و همچنین در انجام انواع تعمیر فلزیاب , تعمیر گنج یاب , تعمیر کلیه دستگاهها یکی از با سابقه ترین شرکتها می باشد.  . سفارش محصول : 09301211334 

آدرس

ایران - شیراز - تاچارا - خیابان دینکان - آخر دینکان - روبروی منبع آب - جنب کوچه 21

 : 07136374687

info[AT]felezyabco[DOT]ir

 همراه : 09301211334

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00

off canvas menu

-